Anne, Baba Hadi Oyun Oynayalım

Yazar: Krissy Bonning-Gould
Çeviren: Çağla Dirice Çakır
Yayınevi: Beyaz Balina Yayınları

Çocuğu ile vakit geçirmek isteyen ancak bu konuda zorlanan anne babalar için oldukça faydalı bir kaynak kitap “Anne, Baba Hadi Oyun Oynayalım”. Kitap, çocuklarla geçirilen etkileşimli zamanlarda neyi nasıl oynamalı, hangi aktiviteler hangi yaş grubuna hitap ediyor, hangi becerileri destekliyor noktasında 100’den fazla öneriyle çeşitlilik sağlaması bakımından tercih edilebilir. Her ne kadar 2-6 yaş grubuna hitap etse de, bazı aktiviteler küçük revizyonlarla daha büyük yaş grupları için de uygulanabilir nitelikte. Dili oldukça sade ve anlaşılır bu kitap, özellikle aktivite repertuarı konusunda zorlanan, nereden başlayacağını bilemeyen ebeveynler için yararlı olacaktır. Ayrıca çocuklarla çalışan uzmanlar ve eğitmenler için de kaynak kitap olarak kullanılabilir.

-Tanıtım Yazısından-

Çocuğunuz sürekli heves, merak ve bitmek bilmeyen bir ENERJİ ile mi dolu? Buna rağmen siz de
çoğu zaman işi başından aşkın olan bir ebeveyn misiniz?
Öyleyse bu kitap tam size göre! Ne kadar zamanınız ya da yeriniz olduğunun veya elinizin altında bulunan malzemelerin bir önemi yok. Her şartta çocuğunuzun merakını canlı tutacak birbirinden kolay, hızlı ve eğlenceli aktivite önerileri bu kitapla daima elinizin altında olacak.

Anne, Baba Haydi Oyun Oynayalım! evinizde her gün kullandığınız, kolay bulunan, basit malzemelerle çocuğunuzla eğitici ve eğlenceli oyunlar oynayabilmenize imkân tanıyor. Boş bir anı, beş dakikadan daha kısa sürede eğitici bir oyuna çevirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

100’DEN FAZLA EĞİTİCİ AKTİVİTE Çocuğunuzu aktif oyun, kolay bilimsel deneyler, yaratıcılığı ve hayal gücünü destekleyen aktivitelerle oyalayın. Hangi aktiviteyi seçtiğinizin önemi yok, çocuğunuz her oyunda eğlenecek ve bir şeyler öğrenecektir.


– Tanıtım Yazısından-

Keyifli okumalar…

Uzm. Psk. Emine KAYA BİCAN

Yazı oluşturuldu 179

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön